Producent wyrobów gumowo-metalowych

Wyroby gumowo-metalowe

Argum, jako doświadczony producent wyrobów gumowo metalowych, oferuje Państwu szeroką gamę asortymentu dla wielu branż. W naszym asortymencie czekają odpowiednie rozwiązania m.in. dla branży motoryzacyjnej, przemysłu ciężkiego, budownictwa, urządzeń medycznych i wiele więcej. Stale poszerzająca się paleta produktów, gdy chodzi o wyroby gumowo metalowe sprawia, że rozwiązania o odpowiedniej specyfikacji technicznej w naszej ofercie znajdą nawet najbardziej wymagający Klienci.

Nowoczesne wyroby gumowo – metalowe

Produkcją wyrobów z gumy, gumy i metalu czy silikonu zajmujemy się od dawna, stale wychodząc naprzeciw najwyżej postawionym oczekiwaniom Klientów. Pozwoliło nam to zyskać zaufanie bardzo szerokiego grona kontrahentów – w tym firm cenionych na całym świecie.

Produkując, korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego. Łączymy tradycyjne i sprawdzone metody działania z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. To pozwala nam oferować wyroby spełniające nawet najbardziej restrykcyjne normy techniczne.

Gwarantujemy:

  • pomoc przy doborze i kompletowaniu wyrobów – nasi specjaliści dopasują ofertę do Państwa potrzeb,
  • sprawną realizację powierzonych zamówień – jako producent, dysponujemy odpowiednimi rezerwami magazynowymi wyrobów,
  • atrakcyjne i konkurencyjne warunki finansowe współpracy.

Aby uzyskać bliższe informacje o oferowanych przez nas rozwiązaniach oraz spersonalizowaną ofertę, prosimy o kontakt. Nasi doradcy z chęcią odpowiedzą na pytania drogą mailową, telefoniczną i osobiście.